Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi BHS GROUP Medya Kurucu Başkanı iş insanı Atakan TAŞUR’ ”Polisimin Yanındayım” ruhuyla başlatmış olduğu vatana, bayrağa, sancağa dokundurtmam mücadelesi kapsamında sürdürdüğü ziyaretlerini geçtiğimiz aylarda annesi vefat eden Avcılar İlçe Emniyet Müdürü sayın Bülent YEŞİLYUR’ a yaptı.
Avcılar Emniyet Müdürlüğü makamında Avcılar İlçe Emniyet Müdürü Sayın Bülent YEŞİLYURT’ a anlamlı ziyaret yaparak herzaman devletimizin ve milletimizin yanındayız mesajı verdi. Avcılar İlçe Emniyet Müdürü sayın Bülent YEŞİLYURT, bu ziyaretten çok mutlu olduğunu belirterek ayrı zamandada güncel konulara deyindi. Bülent YEŞİLYURT;  Ülkemizde yaşanan bu pandemi sürecini Avcılar halkının polis ile  dayanışmasının gayet olumlu yönde olduğunu belirterek, Avcılarda hırsızlık olaylarınında en aza indirdiklerini belirtti.
Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi BHS GROUP Medya Kurucu Başkanı Atakan TAŞUR, Avcılar İlçe Emniyet Müdürü sayın Bülent YEŞİLYURT’a özel başarı plaketi takdim etti. Bu anlamlı ziyaretten çok mutlu olduğunun altını çizen sayın YEŞİLYURT’ a tekrardan başsağlığı diler görevinde başarılar dileriz.