Hizmetlerimiz

SİZLER İÇİN GEREKEN TÜM HİZMETLERİMİZ HAZIRDIR

Organizasyon Hizmetleri

 

BHS GROUP istediğiniz her anlam ve konseptlerde organizasyon yapmak için profesyonelleserek sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

BHS GROUP bahar şenliği organizasyonu, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, manken, sunucu, dj, stand-up gösterileri, söyleşi, defile, katalog, expozisyon, fuar, kongre ve seminer organizasyonları, Yarışma ve Ödül töreni organizasyonu, mezuniyet törenleri, parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, dj eventleri, bayi toplantısı, gala gecesi, Konser, festival, gala gecesi, beach parti, bahar şenliği gibi organizasyonların tüm aşamalarını sizler için planlar ve sizlere uygun bütçe ile yapmaktadır.  BHS GROUP  uzun yıllara dayanan tecrübelerinin ve referanslarının verdiği güçle, başta ödül gecesi organizasyon olmak üzere sanatçı menajerliği, konserler, gala, kokteyl organizasyonları, şirket geceleri ve bayi toplantıları üzerine uzmanlaşmıştır. Sizlerin her zaman için tam sorunsuz bir organizasyon beklediğinizin bilincinde hareket etmekte ve organizasyon güven demektir ilkesini benimsemiş profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

Web Yazılım Hizmetleri

 

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adres BHS GROUP
İnteraktif web tasarım, e-ticaret Google seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve pazarlama
1500′ ün üzerinde kurumsal firma bizi tercih etti. Kaliteyi seçmek sizin kalitenizdir.

Web siteniz sizin, firmanızın görünen yüzüdür. Kabul edersiniz ki “İlk tepki her zaman çok önemlidir“. Web teknolojilerinde websiteniz müşterilerinizle sizin ilk etkileşime girdiği yerdir. Bu nedenle; sizi anlatan güzel, kullanışlı ve günümüz teknoloji ve müşteri gereksinimleriyle uyumlu  bir websiteye her zaman ihtiyacınız bulunmaktadır. Bir firma duyduğumuzda ilk önce internete girip, o firma hakkında bilgi almaya çalışırız. Web sitesine girip baktığımızda (eğer bir web sitesi varsa) eski, düzensiz, güncel bilgi içermeyen, ihtiyaç duyduğumuz bilgiler dışında gereksiz içeriklerle doldurulmuş bir website ile karşılaştığımızda profesyonellik, kurumsallık ve ciddiyetten uzak bir firmayla karşı karşıya olduğumuzu bilinç altımız hemen bize hatırlatı verir.

Profesyonel Web Tasarım

Siz; “Türkçe Yönetim Paneli olan bir sitemiz olsun, rengiyle deseniyle şirketimizi yansıtsın. Ürün ve hizmetlerimizi detaylı tanıtabilelim. Sosyal medya hesaplarımız da sitemizde yer alsın, şirket içi eposta entegrasyonu da olsun. Son olarak; fazla çalışanımız var. Hem Eposta hesaplarımız fazla hem de hosting barındırma alanımız geniş olsun, hemen dolmasın…” dediniz.

Biz de; size kulak verdik, Kurumsal Web Tasarım pakedimizin bir üst sınıfı olan şirket web tasarım pakedimiz Profesyonel Web Tasarım pakedimizi oluşturduk. Sayfa sınırlaması olmadan firmanızı anlatabileceğimiz bu profesyonel web tasarım pakedinde tüm mobil telefonlar ve tabletlerle uyumlu olan responsive(duyarlı) bir tasarıma sahip olacaksınız. Firmanızı tanıtacığımız bu web tasarım pakediniz 10 gün içerisinde yayına hazır hale gelecek. Türkçe Yönetim Paneli’ne sahip sitenizle kolaylıkla eklemeler çıkarmalar yapabilecek, eğer isterseniz kendi bloğunuzda makaleler bile paylaşabileceksiniz.

Dinamik Web Tasarım da diyebileceğimiz bu tasarım pakedi, yönetilebilir ve güncellenebilir bir web siteye ihtiyacı olan tüm müşterilerimize hitap etmektedir.

Reklam ve Medya Hizmetleri

 

Münferit satın almadan etkili medya planlamasına geçiş sürecinde olan reklamverenlere stratejik planlamadan başlayarak günlük planlama ve satın alma hizmeti verilmektedir.

Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, daha da önemlisi iletişim hedeflerine ulaşılması için daha çok reklam yapmak her zaman yeterli değildir. Burada önemli olan harcanacak bütçenin hangi yayın organında, nasıl ve ne oranda kullanılacağının bilinmesi, planlanması ve uygulanmasıdır.

Görsel ve dijital medya konusunda uzmanlaşan şirketimiz; gazete, TV, radyo, dergi, açıkhava, internet  gibi sektörel raporlamalardan faydalanarak etkin planlama ve satın alma yöntemlerini kullanmaktadır. Kullanılan mecradaki erişim verileri, geri dönüşler ve müşteri memnuniyeti değerlendirilerek daha etkin çalışma yöntemleri geliştirilmektedir.

Strateji

Güçlü ilişkilerimizi kullanıyor, müşterimizin hedef kitlesine uygun doğru mecraları kazançlı alanlara dönüştürüyoruz.

Kreatif

Yaratıcı reklam ajansları ile işbirliği içerisinde medya uygulamaları sağlıyor, geniş bir kreatif vizyon ile kampanya sürecini yürütüyoruz.

Medya

Müşterilerimizin marka mesajlarını televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital marka iletişimindeki son gelişmeleri ve trendleri takip ederek müşterilerinin rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlayacak projeler üretiyoruz.

Tv Reklamları

Müşterilerimizin marka mesajlarını televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

 

Sosyal Medya ülkemiz’de çok hızlı ilerleyen bir sektör haline gelmiştir. Tabiki bunun en büyük sebebi ise ülkemizde internet sektörünün en yaygın şekilde kullanılmasıdır. BHS GROUP hedef kitlenize uygun stratejik analizler yaparak sizi sosyal medya’da zirveye çıkarıyor.

Google, Facebook, İnstagram, Twitter dünyanın en büyük sosyal ağlarında sizde kalitenizi gösterin diye BHS GROUP olarak siz değerli müşterlerimize hizmet veriyoruz.

BHS GROUP medyanın amacı nelerdir ?
1) Şirketinizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda şirketinizin sosyal medyada ki yerini belirlemek,
2) Sizi sosyal medyada etkin hale getirmek,
3) Şirketinizin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamak,
4) En hızlı ve doğru şekilde reklam, tanıtım vb görevleri sizin yerinize üstlenmek,
5) Aktif bir şekilde müşteri kitlesinin isteklerine uygun cevapları bulmak ve onları yanıtlamak,
6) Sektörde ki gelişmeleri takip edip sürekli olarak yenilenmenize yardımcı olmaktır.

BHS GROUP SOSYAL MEDYA DA SİZİN İÇİN NE YAPAR ?

İçerik Yönetimi

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Moderasyon

Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Takibi

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.

Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.

Dijital PR

Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

BHS GROUP krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.

Google & SEO Hizmetleri

Bir SEO’ya ihtiyacınız var mı?

Bizler BHS GROUP firması olarak Kurumsal Seo Danışmanlığı konusunda sizin pazar alanınızda lider yapmak için bulunuyoruz. Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmetimizde büyük işletme küçük işletme olarak ayrım yapmadan hangi alanda olursanız olun hedefimiz her zaman zirvedir sizede bu yakışır. BHS GROUP Kurumsal Seo Danışmanlığı olarak işimizin doğasına göre hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyip sizi mutlu görmek istiyoruz.

BHS GROUP Seo hizmeti sürecinde, profesyonel yaklaşım ve çok özel çalışmalarımız sayesinde web sitenizin index sayıları artacak, yeni arama sorguları sıralamalara girecek, anahtar kelimeleriniz yükselecektir. Sitenizin ciddi anlamda yükseliş sağlayacaktır. Bu olumlu değişikliklere, bizden seo danışmanlığı aldığınız süre içerisinde şahit olacak ve tarafımızdan gönderilen raporlar aracılığıyla gözlemleyeceksiniz.

En son algoritmalardan mobilegeddon algoritması kapsamında, web sitenizi mutlaka responsive (mobil uyumlu) olarak tasarlatmanız gerekmektedir. Seo hizmeti sürecinde yaşanılan büyük problemlerin başında web sitesinin mobil uyumlu tasarlanmış olmaması ve genel web sitesinin masaüstü ve mobil hızının düşük olması yer almaktadır. Hedef kitlenize ulaşmanızın tek yolu BHS GROUP’ dan geçer.

Danışmanlık Hizmetleri

BHS GROUP   Danışmanlık ilk iş anlayışı ‘’Türk mallarini’’ dünyadaki tüketicisine ulaştırmak, tanıtmak, pazarlamaktır. Şirketimiz, konusunda uzman çalışanları ile oluşturduğu bilgi alt yapisi ile dış ülke temsilciliklerimizle üstün faaliyet göstermekteyiz. Ticari Partnerlerimiz arasinda Uzak Doğu Endonezya, Japonya, Filipin ,Ortadoğu Arapça konuşulan her yerde  ayrı zamanda OrtaAsya Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Avrupa olarak seçmeli ve proje bazında faaliyet göstermek kabiliyetindeyiz.

    BHS GROUP göstermiş olduğu faaliyetlerin hepsinin fikir babası kobiler, esnaflar,ve is mütesebbisleridir. Çünkü yapılan her şey Türkiye’de üreticilerin ürünlerinin tüketiciye ulaşma esnasındaki sıkıntıları çözmekten geçiyor.

BHS GROUP 2012 yılında kurulmasina rağmen kadromuzda bulunanlar dünya ticaret merkezinde; dış ticaret, ihracat, ithalat, lojistik departmanlarında yıllardır tecrübe toplayıp esnafın karşılaştığı sıkıntılarından haberdar olmuslardir.

İthalat-İhracat Hizmetleri

BHS GROUP olarak, firmanızın yurtdışı pazarlarda hedef olarak seçtiği ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli bir ihracat yönetim stratejisi oluşturmasına, mevcut Pazar ve müşterilerle ilişkilerinizin geliştirilip yeni Pazar ve müşteriler bulmanıza, mevcut ihracat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz.

• Ürününüze ve firmanıza güveniyor, uluslararası pazarlarda yer alarak satışlarınızı ve karlılığınızı arttırmak istiyorsanız,
• Hâlihazırda yaptığınız ihracatlarınızda operasyonel işlemlerinizin verimliliğini arttırmak, maliyetlerinizi en aza indirmek istiyorsanız,
• Tüm ihracat süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı olmasını istiyorsanız,
Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Turizm & Seyahat

BHS GROUP