Hazır Firma/Esnaf Web Sitesinde Yer alan Modüller
 Sınırsız Yeni Sayfa  Ticaret Kanunu  Google Optimizasyonu
 Ürün ve Hizmetler  JQuery ve Flash Başlık  Google Harita
 Menü Yönetimi  Ürün Arama  Flash Slayt
 Sayfaya Yorum Ekleme  Duyurular  Ana Sayfa
 Form Düzenleme Sihirbazı  Haberler  Hakkımızda
 Fotoğraf Galerisi  Forum  İletişim
 Anket  Üyelik  Forum
 Reklam Yönetimi  Üyelerin Resim, Haber,  Döviz Kuru
 Ziyaretçi Defteri Duyuru ve Yazı Yollaması  Hava Durumu
 Düzenlenebilir İletişim Formu  Dosya Paylaşımı  Saat
 İntro (giriş sayfası)

Web Tasarım ihtiyaçlarınız için doğru adres BHS GROUP
İnteraktif web tasarım, e-ticaret Google seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve pazarlama
1500′ ün üzerinde kurumsal firma bizi tercih etti. Kaliteyi seçmek sizin kalitenizdir.

Web siteniz sizin, firmanızın görünen yüzüdür. Kabul edersiniz ki “İlk tepki her zaman çok önemlidir“. Web teknolojilerinde websiteniz müşterilerinizle sizin ilk etkileşime girdiği yerdir. Bu nedenle; sizi anlatan güzel, kullanışlı ve günümüz teknoloji ve müşteri gereksinimleriyle uyumlu  bir websiteye her zaman ihtiyacınız bulunmaktadır. Bir firma duyduğumuzda ilk önce internete girip, o firma hakkında bilgi almaya çalışırız. Web sitesine girip baktığımızda (eğer bir web sitesi varsa) eski, düzensiz, güncel bilgi içermeyen, ihtiyaç duyduğumuz bilgiler dışında gereksiz içeriklerle doldurulmuş bir website ile karşılaştığımızda profesyonellik, kurumsallık ve ciddiyetten uzak bir firmayla karşı karşıya olduğumuzu bilinç altımız hemen bize hatırlatıverir.

Profesyonel Web Tasarım

Siz; “Türkçe Yönetim Paneli olan bir sitemiz olsun, rengiyle deseniyle şirketimizi yansıtsın. Ürün ve hizmetlerimizi detaylı tanıtabilelim. Sosyal medya hesaplarımız da sitemizde yer alsın, şirket içi eposta entegrasyonu da olsun. Son olarak; fazla çalışanımız var. Hem Eposta hesaplarımız fazla hem de hosting barındırma alanımız geniş olsun, hemen dolmasın…” dediniz.

Biz de; size kulak verdik, Kurumsal Web Tasarım pakedimizin bir üst sınıfı olan şirket web tasarım pakedimiz Profesyonel Web Tasarım pakedimizi oluşturduk. Sayfa sınırlaması olmadan firmanızı anlatabileceğimiz bu profesyonel web tasarım pakedinde tüm mobil telefonlar ve tabletlerle uyumlu olan responsive(duyarlı) bir tasarıma sahip olacaksınız. Firmanızı tanıtacığımız bu web tasarım pakediniz 10 gün içerisinde yayına hazır hale gelecek. Türkçe Yönetim Paneli’ne sahip sitenizle kolaylıkla eklemeler çıkarmalar yapabilecek, eğer isterseniz kendi bloğunuzda makaleler bile paylaşabileceksiniz.

Dinamik Web Tasarım da diyebileceğimiz bu tasarım pakedi, yönetilebilir ve güncellenebilir bir web siteye ihtiyacı olan tüm müşterilerimize hitap etmektedir.