Münferit satın almadan etkili medya planlamasına geçiş sürecinde olan reklamverenlere stratejik planlamadan başlayarak günlük planlama ve satın alma hizmeti verilmektedir.

Ürün ve hizmetlerin tanıtımı, daha da önemlisi iletişim hedeflerine ulaşılması için daha çok reklam yapmak her zaman yeterli değildir. Burada önemli olan harcanacak bütçenin hangi yayın organında, nasıl ve ne oranda kullanılacağının bilinmesi, planlanması ve uygulanmasıdır.

Görsel ve dijital medya konusunda uzmanlaşan şirketimiz; gazete, TV, radyo, dergi, açıkhava, internet  gibi sektörel raporlamalardan faydalanarak etkin planlama ve satın alma yöntemlerini kullanmaktadır. Kullanılan mecradaki erişim verileri, geri dönüşler ve müşteri memnuniyeti değerlendirilerek daha etkin çalışma yöntemleri geliştirilmektedir.

Strateji

Güçlü ilişkilerimizi kullanıyor, müşterimizin hedef kitlesine uygun doğru mecraları kazançlı alanlara dönüştürüyoruz.

Kreatif

Yaratıcı reklam ajansları ile işbirliği içerisinde medya uygulamaları sağlıyor, geniş bir kreatif vizyon ile kampanya sürecini yürütüyoruz.

Medya

Müşterilerimizin marka mesajlarını televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital marka iletişimindeki son gelişmeleri ve trendleri takip ederek müşterilerinin rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlayacak projeler üretiyoruz.

Tv Reklamları

Müşterilerimizin marka mesajlarını televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.

 

Outdoor Reklamları

Billboard´lar, megaboard ve duvarlar, toplu taşıma araçları, AVM ve plazalar, asansörler, yer grafikleri ve İç / dış mekanlarda ayrıcalıklı konumlandırmalar sağlıyoruz. Bununla birlikte müşterilerinin hedef kitlesine uygun alternatif mecralar yaratıyoruz. Tüketiciyle anında buluşabilecek interaktif ve efektif kampanyalar yürütüyoruz.