Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi BHS GROUP Medya Kurucu Başkanı iş insanı Atakan TAŞUR’ ”Polisimin Yanındayım” ruhuyla başlatmış olduğu vatana, bayrağa, sancağa dokundurtmam mücadelesi kapsamında ki  ziyaretini geçtiğimiz günlerde Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptı.
Bahçelievler Emniyet Müdürlüğü makamında İlçe Emniyet MÜDÜRÜ Sayın Erdem TORLAK ile görüşme yapan Atakan TAŞUR, Bahçelievler’de 54 tane aranması olan 16 ilde 54 ayrı suçtan aranan sanıklara yapılan operasyondan dolayı Erdem TORLAK’a tebriklerini dile getirdi. Bahçelievler polis merkezine bağlı F.D adlı polis memurunun koordine ettiği operasyonda bir çok sanık yakalandı. Sayın Erdem TORLAK” Ülkemizde yaşanan bu pandemi sürecini Bahçelievler halkının polis ile kurduğu sicak dayanışma ile negatif şekilde olabildiğince aza indirmeye özen gösterdik, dışarıda ekip arkadaşlarımız halkımızın sokağa çıkma yasaklarında olduğu sürece ekiplerimiz çalışmalarına devam etmiştir Bahçelievler halkının ve ilçemizin herzaman refah seviyesini daha üstlere taşımak için görevimizi sürdüreceğiz;” ifadelerine yer verdi.
Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi BHS GROUP Medya Kurucu Başkanı Atakan TAŞUR, Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü sayın Erdem TORLAK’ a özel başarı plaketi takdim etti. Bu anlamlı ziyaretten çok mutlu olduğunun altını çizen sayın müdürümüze başarılar dileriz.