KKTC En İyiler Ödül Gecesi
BHS GROUP ve Kıbrıs’ın ünlü internet sitesi CYPAPARAZZİ’nin düzenlediği KKTC ve Türkiye en iyiler ödül gecesi 1 Aralık 2016 Perşembe gecesi İstanbul Fulya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı. Çeşitli dallarda bir çok ödülün verildiği gecede Başkan Hasan Sezgin’e yılın en iyi yöneticisi ödülü verildi.


Televizyon, Müzik ve İş Dünyasının En İyilerinin ödüllendirildiği KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi; bu yıl, ikinci kez organize edildi. Besiktas Belediyesi’nin Sponsorlugu ile 2. KKTC En İyiler Ödül Gecesi; Sanat Camiası’nın önemli isimlerini bir araya getirdi. Kıbrıs’ın ünlü internet sitesi CYPAPARAZZİ‘nin düzenlediği geceye Türkiye Firması olan BHS GROUP eşlik etti.

Kazananlar anket ve seçici kurul tarafından belirlendi. KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi sunuculuğunu Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz ve Eda Alisinanoğlu yaptı. Organizasyonun genel koordinatörlüğünü ise Tülin ÜRKER yaptı.

Televizyon, Müzik ve İş Dünyasına son dönemde damgasını vurmuş ünlü isimlerin ödüllendirildiği gecede bir ilke imza atıldı. Bu yıl 2. kez düzenlenen gecenin ‘ her sene düzenli ‘ olarak yapılması planlanıyor. İlk kez bir Kıbrıs firmasının Türkiye’de ki bir firma iş ortaklığı ile böyle bir gece yapmış olması etkinliğin önemini ortaya koymaktadır. Kıbrıs ve Türkiye basınında geceye geniş yer verildi. Gecemizin haberi Kıbrıs ve Türkiye kanallarının hepsinde yayınlandı.1 Aralık 2016 Perşembe gecesi İstanbul Fulya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan KKTC ve Türkiye En İyiler Ödül Gecesi.” etkinliği, Kıbrıs’ın ve Türkiye’nin tanınmış simalarının ve özel davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Tüm Kıbrıs ve Türkiye basını da geceye katıldı.


KAYNAK HABER:  http://www.perpa.com/yilin-en-iyi-yoneticisi-baskan-hasan-sezgin