Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi BHS GROUP Medya Kurucu Başkanı iş insanı Atakan TAŞUR’ ”Polisimin Yanındayım” ruhuyla başlatmış olduğu vatana, bayrağa, sancağa dokundurtmam mücadelesi kapsamında ilk ziyaretini Pandemi sürecinde ve aranan şahışlarla ilgili göstermiş olduğu başarılı mücadeleden dolayı Bahçelievler Emniyet Müdürlüğüne yaptı.
Bahçelievler Emniyet Müdürlüğü makamında Atakan TAŞUR’ u ağırlayan Emniyet Müdürü Sayın Veli ŞENGÜL; Ülkemizde yaşanan bu pandemi sürecini Bahçelievler halkının polis ile kurduğu sicak dayanışma ile negatif şekilde olabildiğince aza indirmeye özen gösterdik, dışarıda ekip arkadaşlarımız halkımızın sokağa çıkma yasaklarında olduğu sürede tüm ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılamaya özen gösterdiler Bahçelievler bildiğiniz gibi İstanbul’un en geniş semtidir. İlçemizde 65 yaş üstü vatandaşlarımıza hoşgörü ile yaklaşarak onların sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmaları için tüm fedakarlıkları göstermeye çalıştık” ifadelerine yer verdi.
Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi BHS GROUP Medya Kurucu Başkanı Atakan TAŞUR, Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürü sayın Veli ŞENGÜL’e özel başarı plaketi takdim etti. Bu anlamlı ziyaretten çok mutlu olduğunun altını çizen sayın ŞENGÜL’e başarılar dileriz.